Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

Bajkowy bal karnawałowy


Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
W dniu
25.01.2019    stycznia w naszym przedszkolu odbył się "Bajkowy bal karnawałowy”. Dołożono  wszelkich starań, by wystrój sali wprowadził dzieci w radosny  nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek.  Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Z naszymi bohaterami bajek wyruszyliśmy w poszukiwaniu pirackich przygód.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie  z paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych,  plastycznych oraz tanecznych. Podczas odpoczynku przedszkolaki słuchały zagadek o różnych postaciach bajkowych. Dzieci przebrane w te postaci mogły się zaprezentować przed społecznością przedszkolną.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku. Kolejny bal karnawałowy już za rok.