Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

OPOLSKIE DZIECI MAJĄ MOCUczniowie Szkoły Podstawowej w Przedmościu  wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez  Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego „Opolska mama ma moc”, który skierowany był do wszystkich uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego. Na etap szkolny wpłynęło 8 prac. Wyróżnione  prace zostały wysłane  na  eliminacje  wojewódzkie, na które wpłynęło  918 prac ze wszystkich szkół.
Nasza  uczennica klasy II,  Blanka Wiktorek, otrzymała  wyróżnienie specjalne w kategorii PLAKAT - MOJA MAMA MA MOC
Została  zaproszona na uroczystą  galę  zorganizowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w opolskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Tam każde wyróżnione  dziecko otrzymało dyplom i nagrodę.  Nagrody i upominki wszystkim dzieciakom wręczali marszałkowie Andrzej BułaZbigniew Kubalańca Szymon Ogłaza. Uroczysta gala wręczenia nagród  odbywała  się w okresie  przedświątecznym, w  atmosferze przygotowań do świąt i przy  akompaniamencie  kolęd, gdyż celem konkursu było promowanie rodziny i więzi międzypokoleniowych oraz pogłębianie świadomości dzieci i młodzieży na temat wartości i roli rodziny  w życiu człowieka.
Gratulujemy naszej uczennicy  i zachęcamy wszystkie  dzieci  do  udziału w  konkursach.
 
OPOLSKA MAMA MA MOC – to hasło kampanii promocyjnej, wspierającej opolskie kobiety. To kampania zainicjowana po to, by wspierać opolskie mamy, kobiety, które mają rodzinę, pracę, pasję i które to wszystko potrafią łączyć. Kampania została wymyślona i jest realizowana przez kobiety dla kobiet – przy wsparciu zarządu województwa i marszałka Andrzeja Buły. W ramach kampanii wszyscy uczniowie otrzymali książeczki „Opolskie w oczach dziecka” .
« powrót