Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA25 listopada królował  w naszym przedszkolu pluszowy miś. Przedszkolaki   w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś".
Pluszowy Miśto   najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona Przytulanka przy zasypianiu . Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku. Wszystko zaczęło się jednak dużo wcześniej.
W przedszkolu jak co roku święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie.Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego najmilszego misia. W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy razem ze swoimi pluszakami. Dzieci zaprezentowały swoje misie, opowiadały o nich i o zabawach z nimi. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.