Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

Osiągnięcia uczniów

        Osiągnięcia  uczniów w konkursach w roku szkolnym 2015/16
Lp. Tytuł Rodzaj Uczestnicy
1. Bezpiecznie na wsi oczyma dziecka Plastyczny
Wojewódzki
Melissa Krawiec kl. II
2. Zapobiegamy pożarom Plastyczny
Gminny
Tatiana Holik kl. II- III miejsce
Melissa Krawiec kl. II
Kinga Hawryluk kl. III
3. Konkurs pieśni patriotycznej Muzyczny
Powiatowy
Paulina Trawińska kl. III- III miejsce
Oliwia Wilczyńska kl. I
Kalina Jachymczyk kl. I
Melissa Krawiec kl. II
4. Mój Miś Plastyczno-literacki
Szkolny
Alicja Czajkowska kl. III
Kinga Hawryluk kl. III
Paulina Trawińska kl. III
5. Przegląd kolęd Muzyczny Melissa Krawiec kl. II
6. Konkurs Matematyczny Matematyczny Szkolny Kinga Hawryluk kl. III- I miejsce
Paulina Trawińska kl. III- II miejsce
Jakub Mateusiak kl. III- III miejsce
Uczniowie klasy III
Uczniowie klasy II
7. Matematyczne potyczki Matematyczny
Rejonowy
Kinga Hawryluk
8. W trosce o nasze bezpieczeństwo
Powiatowy etap XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci
Plastyczny
Powiatowy
Alicja Czajkowska kl. III- IV miejsce
Tatiana Holik kl. II- V miejsce
Natalia Jurczyk kl. II
Melissa Krawiec kl. II
Paulina Trawińska kl. III
9. Wierzbiowizja Muzyczny
Powiatowy
Kinga Hawryluk kl. III- II miejsce
Paulina Trawińska kl. III- II miejsce
Melissa Krawiec kl. II- wyróżnienie
10. Bezpiecznie na wsi- niebezpieczne atrakcje w wakacje
KRUS Olesno
Plastyczny
Powiatowy
Igor Śliżewski kl. I
Eliza Małolepsza kl. I
Piotr Preś kl. I
Natalia Mieszkalska kl. I
Aleksander Kuliberda kl. I
Melissa Krawiec kl. II
Tatiana Holik kl. II
11. XVIII Konkurs Recytatorski dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych
MGOKiS Praszka
Recytatorski
Gminny
Alicja Czajkowska kl. III- I miejsce
Paulina Trawińska kl. III- II miejsce
Melissa Krawiec kl. II
12. Sukces Praszkowski Konkurs Piosenki  MGOKiS Praszka Muzyczny
Gminny
Kalina Jachymczyk kl. I
13. Pierwszy dzień w szkole? Więc opowiem Ci o bezpieczeństwie
Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu
Plastyczny Julia Walczak kl. I
Tatiana Holik kl. II
Kinga Topoła kl. II
Melissa Krawiec kl. II
Tatiana Holik kl. II
Jakub Młynarczyk kl. II
14. Pod dobrą opieką. Zachowaj trzeźwy umysł Plastyczny Kinga Topoła kl. II
Melissa Krawiec kl. II
Kacper Strzelczyk kl. II
Tatiana Holik kl. II
Paweł Niedźwiecki kl. II - wyróżnienie
Kinga Arczewska kl. III
Alicja Czajkowska kl. III
Kinga Hawryluk kl. III
Jakub Mateusiak kl. III
Paulina Trawińska kl. III
Witold Osumek kl. III
15. Okładka mojej ulubionej książki Biblioteczny
Szkolny
Paulina Trawińska kl. III
Alicja Czajkowska kl. III
Kinga Hawryluk kl. III
Melissa Krawiec kl. II
Tatiana Holik kl. II
16. Zaczarowany świat baśni Biblioteczny
Szkolny
Tomasz Bryja kl. II- I miejsce
Paulina Trawińska kl. III- II miejsce
Kinga Hawryluk kl. III- III miejsce
Kacper Strzelczyk kl. II – wyróżnienie
Tatiana Holik kl. II- wyróżnienie
17. Kartka z  niezapominajką Plastyczny
Szkolny
Natalia Jurczyk kl. II- I miejsce
Kinga Topoła kl. II- II miejsce
Paweł Niedźwiecki kl. II- II miejsce
Hanna Istek kl. I- III miejsce
18. Szkolny Mistrz Ortografii Ortograficzny
Szkolny
Liczba uczestników z kl.II i III -16
Kinga  Hawryluk kl. III – I miejsce
Tomasz Bryja  kl. II – II miejsce
Alicja  Czajkowska kl.III-  III miejsce
 
SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH
ROK SZKOLNY 2016/2017


 
Tytuł Uczniowie Szczebel Wyniki
„Moja Książka” konkurs plastyczny oddział przedszkolny                klasa  0 powiatowy II miejsce
XIX  Konkurs recytatorski dla Dzieci Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Eliza Małolepsza
Karolina Malinowska
Julia Walczak
gminny I miejsce
I Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski powiatu oleskiego Eliza Małolepsza powiatowy III miejsce
VII ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”  KRUS Olesno Eliza Małolepsza
Lena Król
Igor Śliżewski
powiatowy
 
udział
„W trosce o środowisko – przyroda widziana oczyma dziecka” WFOŚIGW w Opolu Aleksander Kuliberda
Lena Król
Melissa Krawiec
wojewódzki  
 
wyróżnienie
Zachowaj Trzeźwy umysł Paweł Niedźwiecki ogólnopolski wyróżnienie
Festiwal Pieśni Patriotycznej Melissa Krawiec gminne udział
Wędrówka w krainę baśni
1.Konkurs wiedzy:
2.Konkurs na przebranie: 14 uczestników
 3.Konkurs plastyczny : 4 uczestników
 
Klasa II
Hanna Istek
Eliza Małolepsza
Zuzanna Koźmińska
Klasa III
Tomasz Bryja
Kinga Topoła
Tatiana Holik
szkolny  
I miejsce
II miejsce
III miejsce
 
I miejsce
II miejsce
III miejsce
 „Laurka z niezapominajką” – konkurs plastyczny  i konkurs wiedzowy „Jesteśmy odpowiedzialni za siebie i swoją planetę”. Klasa II
Eliza Małolepsza
Hanna Istek
Jakub Młynarczyk
Kalina Jachymczyk
Klasa III
Maja Skóra
Tomasz Bryja
Paweł Niedźwiecki
szkolny  
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
 
I miejsce
II miejsce
III miejsce

SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH
ROK SZKOLNY 2017/2018
Nazwa konkursu Szczebel/Etap Uczestnicy Miejsca
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” Gminny

 
15 uczestników

 
I miejsce – Agnieszka Zgraja
II miejsce – Oliwier Smela
Wojewódzki  
Agnieszka Zgraja - wyróżnienie
Program „Bezpieczna +”
„Dzieci bezpiecznie korzystają
z sieci”
szkolny 10 uczestników 6 wyróżnień
„Mój pluszowy miś” szkolny 11 uczestników  
Program Bezpieczna +
„Z odblaskiem bezpieczniej”
szkolny 18 uczestników 3 wyróżnienia
Program Bezpieczna +
„Więcej wiem - zdrowo zjem”
szkolny 15 uczestników 6 wyróżnień
Program Bezpieczna+
„Baw się i bądź bezpieczny”
szkolny 3 uczestników 1 wyróżnienie
Dzień Edukacji Prawnej - konkurs
„Jak wyobrażam sobie sąd”
szkolny 11 uczestników 4 wyróżnienia
VIII  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” wojewódzki 4 uczestników Daniel Walczak - wyróżnienie
Konkurs kalendarzowy PSP 2018 na plakat „Potrafię alarmować straż pożarną” ogólnopolski 1 zespół   ( 7 osób) udział
 X Festiwal Pieśni Patriotycznej
o Puchar Starosty – Praszka 2017
gminny 1 zespół   (5 osób) III miejsce
IV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „Wierzbiowizja 2018” Rejonowy 1 zespół   ( 6 osób) III miejsce
XX Konkurs Recytatorski dla dzieci Szkół Podstawowych     i Gimnazjalnych Gminny
 
2 uczestników I miejsce – Eliza Małolepsza
II miejsce – Blanka Wiktorek
II Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski powiatu oleskiego Powiatowy 1 uczestnik I miejsce – Eliza Małolepsza