Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole
     Mały, duży, miękki, puchaty, brązowy albo  kolorowy. Oto nasz ukochany Miś Pluszowy! Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na Misie nie przemija.
     25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu i powiernik tajemnic – Pluszowy Miś. To  bardzo miłe, sympatyczne święto, kojarzące się  z dzieciństwem, ciepłem, miękką, puchatą przytulnością. Każdy ma lub miał swojego ukochanego Misia i każdy zgodzi się, że zasługuje on na swój wyjątkowy dzień.
     Miś, a szczególnie ten nasz, wyjątkowy i ukochany, nie jest zwykłą, pluszową zabawką. Taki Miś, po to Misiem jest, żeby było kogo tulić  w słońce  i deszcz. Ma duże uszy do słuchania i  targania. Ma bardzo miękkie łapki do obejmowania i przytulania.
      Dzieci cieszą się, że ich miś też ma swoje urodziny. W piątek 24 listopada  dzieci przyprowadziły Misia do szkoły i wspólnie z nim się uczyły. Pokazały Misiom klasę, przedstawiły wychowawczyni i  kolegom.  Dbały, żeby im się nie nudziło.
Wcześniej dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym „Mój Przyjaciel Miś”. Misie pomogły komisji przyznać nagrody i wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe, a Misie biły im brawo.
     Po tak wyczerpującym dniu Miśki wróciły do domu i opowiedziały wszystkim zabawkom o ciekawej  wizycie w Szkole Podstawowej  w Przedmościu.
« powrót