Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

Festyn Rodzinny 2024r.


FESTYN RODZINNY „ MAMA ,TATA I JA”
8 CZERWCA 2024 na terenie Szkoły Podstawowej w Przedmościu odbył się Festyn Rodzinny „MAMA , TATA I JA” . Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje ( dmuchane zjeżdżalnie, loteria fantowa, zajęcia z animatorką, pokaz strażacki, grill, kawiarenka). Rodzinne spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez p. dyrektor Jolantę Galant. Następnie dzieci z przedszkola i uczniowie klas I-III zaprezentowały na scenie swoje umiejętności. Tematem przewodnim występów była tematyka  ekologiczna „DLA ZIEMI DLA SIEBIE – ZOSTAŃ PRZYJACIELEM PRZYRODY”. Dynamiczne tańce i melodyjne piosenki nagradzane były gromkimi oklaskami wyjątkowo licznej  publiczności. Przyszli rodzice, dziadkowie i przyjaciele wszystkich małych artystów,  którzy doskonale poradzili sobie na scenie.
Dziękujemy nauczycielkom za przygotowanie dzieci ( p. Beata Cieśla, p. Michalina Perliceusz, p. Dorota Kujawiak, p. Renata Wójcik)
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów, poczęstunku i atrakcji dla dzieci.
Szczególnie dziękujemy SPONSOROM za wsparcie, dzięki którym można było przygotować tak wspaniałe spotkanie rodzinne z tak licznymi atrakcjami.