Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

Aktualności

Święto Drzewa

Święto Drzewa Z okazji Święta  Drzewa  dzieci dowiedziały się jakie  znaczenie mają drzewa w przyrodzie, wykonywały plakaty z życzeniami dla  drzew, a  następnie 19 października spotkały się  z  leśniczym z  Nadleśnictwa Wieluń.
Dzieci  z dużym zainteresowaniem...

Ślubowanie klasy I

Ślubowanie klasy I     Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. Tradycyjnie w październiku dzieci z klasy I prezentują swoje umiejętności, a następnie składają przysięgę i  uczestniczą  w ceremonii pasowania ołówkiem, po której...

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Rozpoczęcie Roku Szkolnego UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE  ROKU  SZKOLNEGO
„Gdy dzwoneczek się odezwie
biegniemy  do szkółki ,
by się uczyć różnych rzeczy
pracować jak pszczółki”
 
Takie motto przyświecało uczniom naszej szkoły 
w...

Zwiedzanie muzeum w Praszce

Zwiedzanie muzeum w Praszce        24 października wyjechaliśmy do Praszki.  W MGOiS braliśmy udział w przedstawieniu teatralnym POCAHONTAS. Podziwialiśmy ciekawą scenografię, grę aktorów, ich popisy wokalne i taneczne.
Odwiedziliśmy również Bibliotekę Publiczną  ...

Podziękowanie

PODZIĘKOWANIE

Grupa Azoty we współpracy z firmą  FLORA Sp. z o.o.                    w ramach programu Lider Polskiej Dystrybucji  wsparła uczniów naszej szkoły. Dzieci...

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w Przedszkolu zostały zorganizowane gry i zabawy dla dzieci. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Dzieci otrzymały odznakę super przedszkolaka.
Podstrony: « 1 2 3 4 »